Nasza szkoła najlepsza w województwie

 Najlepszaszkola3

12 czerwca 2014r. Podkarpacki Kurator Oświaty Jacek Wojtas dokonał podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych przez KO Rzeszów. Nasi uczniowie zdobyli 12 tytułów laureata i zajęli pierwsze miejsce w województwie podkarpackim.

Podczas uroczystości Małgorzata Chomycz-Śmigielska Wojewoda Podkarpacki i  Jacek Wojtas Podkarpacki Kurator Oświaty podziękowali laureatom za ich osiągnięcia,

a nauczycielom za twórczą i efektywną pracę. Dyrektorzy nagrodzonych szkół odebrali pamiątkowe certyfikaty. Nasza szkoła już po raz trzeci uhonorowana została tytułem „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”.

Najlepszaszkola10

Najlepszaszkola2

 

youjizz
Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status