Szkolny konkurs na  prezentację multimedialną o Szkocji “Spotlight on Scotland”

8 stycznia 2024 r.  został rozstrzygnięty szkolny konkurs na prezentację multimedialną o Szkocji “Spotlight on Scotland”, w którym udział wzięli uczniowie klas V-VII.  Zadaniem uczniów było wykonanie prezentacji multimedialnej o Szkocji.  Uczestnicy zaprezentowali różnorodne aspekty Szkocji, obejmujące zarówno jej dziedzictwo historyczne, kulturowe jak i przyrodnicze. Prezentacje były bogate w informacje, barwne grafiki i ciekawe fakty. Konkurs nie tylko dostarczył ciekawych informacji, ale także rozwijał umiejętności prezentacyjne i badawcze uczestników.

Prace uczniów oceniane były pod kątem spójności i logiki przedstawienia tematu, jakości technicznej i estetyki wykonania, poprawności językowej oraz bogactwa i wieloaspektowości ujęcia tematu. Poziom prac był wysoki.

Spośród wszystkich nadesłanych prezentacji wyróżniono następujących uczniów:
Magdalena Zielińska, Magdalena Gondek, Zuzanna Cichowska, Mikołaj Paniec, Kacper Kopera, Aleksander Podjasek z klasy 6c,
Anna Moździoch, Mikołaj Krzystyniak z klasy 7a
Gabriel Koziński z klasy 7e.

Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Previous Post
Next Post