Wyjątkowe doświadczenie klasy 3c na Mikołajkowych Warsztatach

Dnia 5 grudnia uczniowie z klasy 3c wzięli udział w niezwykłych warsztatach plastycznych, które poprowadziła pani Benia – artystka w dziedzinie masy solnej. To niezwykłe doświadczenie pozwoliło uczestnikom wyrazić swoją kreatywność, korzystając z najbardziej fascynującego materiału plastycznego. Pod okiem pani Beni, uczniowie czerpali z własnej wyobraźni lub inspiracji prostymi szablonami, tworząc unikalne dzieła.

W trakcie zajęć trzecioklasiści skupili się na wykonywaniu zadań, które zaowocowały powstaniem małych arcydzieł – Aniołów, Mikołajów, pierniczków i innych świątecznych ozdób. Proces formowania masy solnej nie tylko rozwijał ich wyobraźnię, lecz również doskonalił sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Dodatkową atrakcją warsztatów były urocze gniotki, które dzieci własnoręcznie stworzyły, dodając tym samym osobisty i oryginalny akcent do swoich prac. Te malutkie stworzenia, wykonane z balonów i masy solnej, stały się nieodłącznym elementem świątecznych kompozycji uczniów.

To wyjątkowe spotkanie nie tylko wzbogaciło umiejętności plastyczne uczestników, ale także przyniosło radość i świąteczny klimat do klasy 3c. Odkrywanie tajników masy solnej stało się niezapomnianym doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczniów.

Previous Post
Next Post
welcome image