„NA POMOC SCHRONISKOM”

Zakończyła się udana inicjatywa „Na pomoc schroniskom”, która miała na celu zebranie żywności oraz akcesoriów dla psów i kotów z miejscowych schronisk w Dębicy i Podgrodziu. Akcję zorganizowaliśmy przy wsparciu uczniów naszej szkoły, obejmując zarówno młodsze, jak i starsze klasy.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich, udało nam się kolejny raz osiągnąć niezwykły rezultat – zebraliśmy imponującą ilość ponad 320 kg karmy suchej i mokrej, przekąsek, koców oraz różnych akcesoriów dla naszych czworonożnych przyjaciół. To ogromne wsparcie pomoże schroniskom w zapewnieniu godnych warunków życia oraz opieki bezdomnym zwierzętom.

Warto podkreślić, że wśród naszych uczniów są stali schroniskowi wolontariusze, którzy regularnie pomagają również w opiece nad zwierzętami.

Pragniemy serdecznie podziękować nie tylko uczniom za ich zaangażowanie, ale także rodzicom i nauczycielom za okazaną wrażliwość i pomoc w realizacji tego pięknego przedsięwzięcia.

Dzięki solidarności społeczności szkolnej, możemy razem uczestniczyć w tworzeniu lepszej przyszłości dla zwierząt potrzebujących naszej pomocy.

Previous Post
Next Post