Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Nasza szkoła uczestniczy w akcji XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Dlatego pierwszego dnia odchodów uczniowie klasy 4b wyszli poza szkolne mury, by sprawdzić, czy „starsi tabliczkę mnożenia znają”. Mimo deszczowej pogody, humory wszystkim dopisywały. Podczas spaceru wręczaliśmy Certyfikaty Ekspertów Tabliczki Mnożenia napotkanym przypadkowo przechodniom, pani kierownik kina Śnieżka oraz dziadkom naszego ucznia. Miłą niespodzianką okazała się wizyta w jednostce straży pożarnej, ponieważ panowie strażacy nie tylko wykazali się niezwykłą umiejętnością szybkiego liczenia, ale również opowiedzieli nam o zasadach zachowania się podczas pożaru oraz pracy strażaka. Kolejnym etapem zwiedzania jednostki był pokaz sprzętu ratowniczo – gaśniczego znajdującego się na wyposażeniu pojazdów pożarniczych. Dziękujemy Panom za tak miłe przyjęcie nas do siebie, za przekazaną wiedzę oraz poświęcony czas.

W kolejnych dniach zaangażujemy w akcję nasze koleżanki i kolegów ze szkoły, dając im możliwość wykazania się swoimi matematycznymi umiejętnościami.

Koordynatorzy Lokalni Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy   

Previous Post
Next Post