Anioły zagrały dla Karoliny

Już po raz dziewiąty II Liceum Ogólnokształcące we współpracy z różnymi instytucjami naszego miasta zorganizowało piękny koncert charytatywny z cyklu „Anioły są takie ciche… dzielimy się swoim talentem, pomagając innym”. Tym razem koncert dedykowany był Karolinie Fronc chorej na ziarniniakowatość Wegenera.

Jako społeczność „Jedenastki” serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i umożliwienie wsparcia tak szczytnego celu. Cały dochód ze sprzedaży biletów przekazany został na leczenie Karoliny. Grupa siedemdziesięciu naszych uczniów wraz z opiekunami, miała możliwość obejrzenia na scenie Domu Kultury MORS następujących artystów: Zespół kameralny PrestoChango, grupa UPPA, tancerze szkoły Soul Dance z Dębicy, wokalistki oraz muzycy z II Liceum Ogólnokształcącego. Atrakcją wydarzenia był także pokaz laserowy grupy Fenix Art.

Ponadto na terenie szkoły została zorganizowana zbiórka wolnych datków, dzięki czemu łącznie wsparliśmy Karolinę kwotą 1830 zł.

Jako szkolni koordynatorzy serdecznie dziękujemy. SKW Helpiki.

Previous Post
Next Post