Kolorowa lekcja w 3c

Dzisiaj, podczas zajęć szkolnych, uczniowie z klasy 3c mieli okazję wykazać się kreatywnością i zdrowym podejściem do żywienia. Zadaniem uczniów było przygotowanie sałatki owocowej, a ich zaangażowanie było naprawdę zachwycające.

Najpierw wybrali różnorodne owoce, takie jak jabłka, banany, kiwi, truskawki, borówki oraz pomarańcze. Każdy krok przygotowania sałatki wykonywali z ogromną radością i entuzjazmem. Szkolna kuchnia wypełniła się śmiechem i rozmowami na temat ulubionych smaków i kolorów owoców.

Uczniowie doskonale zdawali sobie sprawę, że jedzenie owoców to zdrowy nawyk, który przyczynia się do dobrego samopoczucia i wzmacnia odporność organizmu.

Po skończonym przygotowaniu, trzecioklasiści zajęli miejsca przy wspólnym stole, aby podzielić się efektami swojej pracy. Sałatka owocowa wyglądała przepięknie, a smakowała jeszcze lepiej. Uczniowie mogli delektować się różnorodnością smaków i aromatów, które stworzyli własnoręcznie.

Dzisiejsza lekcja była nie tylko smakowitą przygodą, ale również lekcją zdrowego stylu życia i wspólnego działania. Uczniowie klasy 3c udowodnili, że zdrowe jedzenie może być zarówno smaczne, jak i radosne.

Previous Post
Next Post