Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to bez wątpienia ulubione i długo wyczekiwane święto wszystkich uczniów naszej szkoły. W tym roku 1 czerwca na długo zapadnie w pamięć dzieciom uczęszczającym do świetlicy szkolnej.
A wszystko to za sprawą niepowtarzalnej sesji zdjęciowej, podczas której dzieciaki ubierały i wykorzystywały różnego rodzaju akcesoria i gadżety: począwszy od kolorowych peruk, poprzez hawajskie kwiaty oplecione na ramionach… a kończąc na podkręconych wąsach czy kolorowych okularach.
Zabawy i śmiechu było co nie miara. Dla miłośników sportu nie zabrakło również zabaw ruchowych na świeżym powietrzu z wykorzystaniem piłek, liny, pachołków czy hula hop. Dzieci miały okazję pobawić się w zabawy, których dotąd nie znały. Sprawiły im one ogromną radość.
Na zakończenie tego pięknego dnia zarówno chłopcy, jak i dziewczynki wcielili się w rolę prawdziwych artystów i sami tworzyli chodnikowe dzieła sztuki za pomocą kolorowej kredy. Efekty tej malarskiej przygody śledzić można w naszej galerii.
Serdecznie zapraszamy!
A wszystkim dzieciaczkom, tym małym i tym trochę większym życzymy jeszcze raz samych wspaniałych chwil, wiele radości i uśmiechu. Niech Wasze dzieciństwo trwa jak najdłużej!

Previous Post
Next Post