IV edycja MINI TALENT SHOW za nami!

W minioną środę odbył się w naszej szkole IV Mini TALENT SHOW. Głównym celem tej uroczystości, która już na stałe wpisała się w szkolny kalendarz imprez, jest propagowanie zainteresowań uczniów klas integracyjnych. W tym roku na scenie mogliśmy podziwiać blisko dwudziestu śmiałków, którzy zaprezentowali swoje różnorakie talenty. Nie zabrakło występów recytatorskich, wokalnych, muzycznych, ale i wystaw plastycznych, fotografii czy pokazu nieprzeciętnych umiejętności matematycznych.

Uroczystość uświetniły występy zaproszonych gości. Pierwszym z nich była grupa młodzieży ze szkół fundacji Educare et Servire, która zaprezentowała widowni perfekcyjnie przygotowany montaż słowno-taneczny. Jako druga wystąpiła znana nam z codziennej pracy na świetlicy szkolnej pani Agnieszka Chmura. Nie wszyscy wiedzieli, że posiada ona niezwykły talent wokalny oraz umiejętność gry na skrzypcach. Ostatni gość zrobił na obecnych nie mniejsze wrażenie, bo rzadko zdarza się, abyśmy gościli reprezentantkę Polski, ale i Mistrzynię Świata. Pani Barbara Moskal przybliżyła nam dyscyplinę sportu, w której nie ma sobie równych – strzelectwo pneumatyczne osób niewidomych i słabowidzących. Zaprezentowała niezbędny sprzęt, jak i perfekcyjnie oddała strzały do punktu oddalonego o 10 metrów w pozycji leżącej. Po prezentacji do absolwentki naszej szkoły, najlepszej strzelniczki na świecie, ustawiła się kolejka chętnych do zrobienia zdjęcia i odebrania autografu.

Serdecznie dziękujemy gościom za przybycie, a wszystkim uczestnikom za zaprezentowanie swoich nieprzeciętnych talentów. Życzymy wytrwałości w doskonaleniu tych umiejętności.
Do zobaczenia za rok! 🙂

Zapraszamy do obejrzenia relacji na Instagramie.

Previous Post
Next Post