Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Rozmowa przyszłości”

W połowie grudnia miało miejsce wręczenie laureatom konkursu plastycznego „Rozmowa przyszłości” przepięknych dyplomów, nagród i kalendarzy nadesłanych przez organizatora konkursu – Polski Związek Logopedów Oddział Małopolski.

Praca plastyczna uczennicy klasy 3a Karoliny Ciszek zdobyła I miejsce w kategorii uczniów starszych, zaś praca plastyczna Igi Łączak z 2c została wyróżniona. Obie laureatki otrzymały atrakcyjne nagrody.

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie, których prace zostały szczególnie wyróżnione, również otrzymali pamiątkowe dyplomy i kalendarze.

Prace plastyczne uczennic klasy II c Leny Zięby oraz Kaliny Kożuchowicz zostały zamieszczone w Kalendarzu Logopedy na 2023r.

Konkurs swym zasięgiem obejmował szkoły ponadpodstawowe, podstawowe i przedszkola oraz dzieci i młodzież korzystającą z usług Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych z terenu Małopolski i Podkarpacia. Celem konkursu było przedstawienie komunikacji w sposób wizualny, zainteresowanie mechanizmami mówienia w sposób dostosowany do poziomu rozumienia uczestnika, danie możliwości ekspresji tym dzieciom, którym komunikacja nie przychodzi łatwo oraz umożliwienie wczucia się w sytuację osoby, która przejawia problem w porozumiewaniu się.

Koordynatorem konkursu była pani logopeda Marta Pociask.

Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów!!! 

Previous Post
Next Post