Niezwykły Gość odwiedził naszą szkołę!

6 grudnia od wielu lat jest przemiłym dniem w naszej szkole. Już od samego rana z każdej strony – po korytarzach i w klasach – krążyły ubrane na czerwono dzieci w pięknych mikołajkowych czapkach. W taki właśnie sposób cała społeczność świętowała nadejście długo wyczekiwanego Gościa…. który miał być już w Gdańsku i Poznaniu, ale słysząc nawoływania dzieci z dębickiej „Jedenastki”  zmienił nieco plany i pomimo niesprzyjających warunków (brak śniegu) zawitał do naszej szkoły. J

Uczniowie najmłodszych klas gorąco przyjęli niezwykłego Gościa. Po krótkiej rozmowie nadeszła długo oczekiwana chwila – Święty Mikołaj obdarował naszych milusińskich prezentami i słodkościami. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Uradowane dzieci nie chciały się z nim rozstać. Ale Mikołaj obiecał, że wróci ponownie za rok.

Organizatorem wydarzenia była świetlica szkolna, która zatroszczyła się o to, by każdy w tym dniu był uśmiechnięty oraz miał bardzo dobry humor. Miły i świąteczny nastrój udzielił się wszystkim. Wszak i dorośli byli kiedyś dziećmi.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z odwiedzin Świętego Mikołaja.

Previous Post
Next Post