Laboratoria Przyszłości w naszej szkole

Laboratoria Przyszłości to program realizowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. U podstaw tej inicjatywy edukacyjnej leży chęć stworzenia nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w interesujący, aktywizujący uczniów sposób, tak aby mogli oni odkrywać swoje talenty i rozwijać zainteresowania.

W ramach programu nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe, które przeznaczone zostało na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych dzieci i młodzieży. Już od września nauczyciele na lekcjach korzystają z nowoczesnego sprzętu, który uatrakcyjnia proces zdobywania wiedzy i wszechstronnie rozwija kompetencje uczniów. Szczegółowy opis działań przedstawimy w kolejnych relacjach. Zachęcamy do śledzenia informacji.

Previous Post
Next Post