Miłość dociera wszędzie

„Miłość dociera wszędzie”

W miniony piątek uczniowie klasy 7a, 7b oraz 7c wzięli udział w IV. koncercie charytatywnym „Miłość dociera wszędzie” organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 9 we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Dębicy.

Gwiazdą wydarzenia była zwyciężczyni programu „You Can Dance – Nowa Generacja” – Karolina Olszewska oraz jej partner z programu  – Tymek Sobczyk. Widzowie mogli obejrzeć również pokazy tancerzy z Akademii Tańca Soul Dance, Zespołu Mażoretkowego Jupiter z Pilzna oraz sportowców z Klubu Sportowego Łyżwiarstwa Figurowego Mors Dębica. Nie zabrakło także występów uczniów SP nr 9 oraz przedszkolaków z Zakątka Malucha w Brzeźnicy. Mali artyści wzbudzili zachwyt i zebrali gromkie brawa publiczności.

Zgromadzeni pamiętali przede wszystkim o charytatywnym wymiarze tego wydarzenia. Wpłacone cegiełki oraz zebrane do puszek datki w całości przeznaczone będą na leczenie chorego Dawida Ramskiego z Brzeźnicy. Chłopiec zmaga się z guzem mózgu – przeszedł już dwie operacje, chemio- i radioterapię. Nadal jednak potrzebne są środki na jego terapię.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom za okazane serce oraz pomoc finansową. 

Previous Post
Next Post