MAMY V MIEJSCE NA PODKARPACIU

Kolejny raz w tym roku szkolnym bardzo dobrze zaprezentowały się nasze zawodniczki w koszykarskich zmaganiach Igrzysk Mlodzieży Szkolnej, które odbyły się 26 marca 2022 r. w Błażowej.

Drużyna SP 11 dzielnie walczyła w turnieju barażowym, którego stawką był awans do wielkiego FINAŁU PODKARPACIA. Po wyczerpujących meczach nasza drużyna wyraźnie przegrała z gospodyniami turnieju, a zwyciężyła z ekipą z Jasionowa. Jedenastka uplasowała się na II miejscu, co ostatecznie daje naszej szkole bardzo wysokie, bo V miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce.

Bilans punktów uczennic SP 11 w turnieju barażowym: 33 zdobyte i 76 straconych.

Mecze rozgrywano 4 x 6 minut.

Wyniki meczów:

SP 11 : SP Błażowa 6 : 54

SP 11 : SP Jasionów 27 : 22

Skład SP 11: Maja Adwent (9 pkt.), Milena Ciepły, Natalia Dyndor, Hanna Krawiec, Oliwia Krupa, Nikola Kluk, Weronika Kuriata, Maja Lis, Maria Rubach (4 pkt.), Martyna Słowik, Zuzanna Stalec, Emilia Tyńska (20 pkt.) *w nawiasach liczba zdobytych punktów Dziewczyny w drodze do V miejsca w województwie zwyciężały w zawodach miejskich, powiatowych i rejonowych, zajęły II lokatę w fazie półfinałowej oraz uplasowały się na II miejscu dzisiejszego turnieju barażowego.

Drużyna Jedenastki wystartowała w 5 turniejach, rozegrała łącznie 11 meczów (9 wygranych, 2 przegrane) oraz uzyskała bilans punktów: 243 zdobytych i 148 straconych.

Podsumowanie zdobytych punktów we wszystkich turniejach koszykówki IMS 2021/2022: Maja Adwent (44 pkt.), Milena Ciepły (4 pkt.), Natalia Dyndor (6 pkt.), Hanna Krawiec (9 pkt.), Oliwia Krupa (12 pkt.), Nikola Kluk (2 pkt,.) Weronika Kuriata (6 pkt.), Maja Lis (12 pkt.), Julia Majewska , Maria Rubach (12 pkt.), Martyna Słowik (29 pkt.), Zuzanna Stalec (6 pkt.), Martyna Trytko (5 pkt.), Emilia Tyńska (96 pkt.) *w nawiasach liczba zdobytych punktów.

GRATULUJEMY DZIEWCZYNY!

Previous Post
Next Post