“Wszystkie Kolory Świata” – wspieramy UNICEF! 

Nasza szkoła bierze udział w VI. edycji ogólnopolskiej akcji “Wszystkie Kolory Świata” organizowanej przez UNICEF Polska. Ma ona na celu nie tylko kształtowanie postawy tolerancji i otwartości wśród dzieci i młodzieży oraz szerzenie idei wolontariatu, ale przede wszystkim zebranie środków na ratowanie życia najbardziej potrzebujących dzieci na całym świecie.  

Kluczowym momentem projektu jest szycie charytatywnej, szmacianej laleczki UNICEF. Zadania tego podjęło się wielu wolontariuszy naszej szkoły. Każda laleczka będzie mieć swoją tożsamość – dzieci wybiorą jej kraj pochodzenia, imię oraz wiek. Każda będzie niezwykła, ponieważ stanie się symbolem niesionej pomocy. Już niebawem zobaczymy efekty pracy zaangażowanych uczniów. Śledźcie stronę internetową, facebook oraz wiadomości na dzienniku, aby nie przegapić nadchodzących wydarzeń!  

Previous Post
Next Post