Moje najpiękniejsze wspomnienia

Rozstrzygniecie konkursu logopedyczno – plastycznego

pt: Moje najpiękniejsze wspomnienia

Poniżej prezentujemy wyniki rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. „Moje najpiękniejsze wspomnienia”, organizowanego przez Polski Związek Logopedów Oddział  Małopolski w Krakowie.

Celami konkursu było:
– przedstawienie komunikacji w sposób wizualny,
– zainteresowanie mechanizmami mówienia w sposób dostosowany do poziomu rozumienia uczestnika,
– danie możliwości ekspresji tym dzieciom, którym komunikacja nie przychodzi łatwo,
– umożliwienie wczucia się w sytuację osoby, która przejawia problem w porozumiewaniu się.

Uczestnikami konkursu mogli być uczniowie szkół ponadpodstawowych, podstawowych i przedszkoli oraz dzieci i młodzież korzystająca z usług Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych z terenu Małopolski i Podkarpacia.

Koordynatorem konkursu w naszej szkole była pani logopeda Marta Pociask

Z pośród ponad 200 nadesłanych prac plastycznych w kategorii wiekowej od 7  do 9 lat reprezentanci naszej szkoły zajęli odpowiednio:

I miejsce

  • Piotr Karasiński  kl. III a

II miejsce

  • Kacper Bania Kl. III a

Wyróżnienia specjalne otrzymali uczniowie:

  • Kamil Wrona kl. III a
  • Dominika Tworek kl. III a
  • Gabriel Sidor kl. III a
  • Eliza Niedźwiecka kl. III a
  • Julia Magdziak kl. III a
  • Oliwia Hadała kl. III a
  • Patryk Lewandowski kl. III a
  • Lena Kramarz kl. I b
  • Izabela Raś kl. I b
  • Marcel Klimek kl. I b
  • Filip Świstak kl. I b
  • Patryk Gałat kl. I b
  • Aleksandra Gawlik kl. I b
  • Anna Sroka kl. I b
  • Tamara Kloc kl. I b
  • Anna Gałązka kl. I b
  • Maksymilian Jarosz kl. I b
  • Tomasz Filip kl. I b
  • Nikodem Szerszeń kl. I b
  • Julia Szpara kl. I b
  • Evelina Ficchi kl. I b
  • Bartosz Dubas kl. I b
  • Mikołaj Dyndor kl. III c
  • Maja Biduś kl. III c
  • Sebastian Borowski kl. VII a

Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i kalendarz logopedyczny, który jest ilustrowany tegorocznymi rysunkami m.in. pracami uczniów naszej szkoły:

  • Julii Szpary kl. I b
  • Nikodema Szerszenia kl. I b
  • Sebastiana Borowskiego kl. VII a

Dodatkowe nagrody otrzymali uczniowie, którzy zdobyli pierwsze i drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom

Poprzedni wpis
Następny wpis