Inni czy tacy sami?

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Inni, czy tacy sami?” pod hasłem: „Latawce przyjaźni”. Konkurs zorganizowany był przez Szkołę Podstawowy Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie dla uczniów klas I-VIII oraz uczniów z orzeczeniami. Celem konkursu była popularyzacja idei integracji poprzez promowanie i nagradzanie dziecięcej twórczości artystycznej.


Rysunki z latawcami i modele latawców wykonali:


Oliwia Hadała kl.III a
Karolina Skruch kl.III a
Mikołaj Drożdż kl.III a
Dominika Tworek kl.III a
Wiktor Socha kl.III a
Patryk Zieliński kl.V a
Filip Nieradka kl.V b


W konkursie nagrodzeni zostali uczniowie klasy III a:


Oliwia Hadała-2 miejsce
Mikołaj Drożdż- 3 miejsce
Karolina Skruch-wyróżnienie.


Wszystkim, którzy reprezentowali naszą szkołę i wykonali piękne prace dziękujemy. Nagrodzonym uczniom gratulujemy.

Previous Post
Next Post