Zbiórka funduszy na operacje Kuby!

Kuba jest uczniem klasy 8a naszej szkoły, cierpi na zespół Holta-Orama. Urodził się z niedorozwojem kończyn górnych i dziurą w sercu. Ze względu na ciężką sytuację rodzinną, Kuba w walce o zdrowie musi polegać na wsparciu ludzi dobrego serca. Dlatego w lipcu 2021 roku trafił pod opiekę Fundacji Gorąca Cegła, której celem jest pomoc chłopcu w lepszym starcie w dorosłe życie.

Szkolne Koło Wolontariatu chcąc włączyć się w organizację pomocy dla swojego kolegi – Kuby, ogłasza zbiórkę funduszy na jego operacje.

ZBIÓRKA ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 9 I 10 LISTOPADA NA TERENIE SZKOŁY. WOLONTARIUSZE DWUKROTNIE PRZEJDĄ PO WSZYSTKICH KLASACH Z PUSZKĄ, DO KTÓREJ BĘDZIE MOŻNA WRZUCIĆ WOLNE DATKI NA TEN CEL. CAŁOŚĆ ZEBRANEJ KWOTY ZOSTANIE WPŁACONA NA KONTO STOWARZYSZENIA WSPÓLNIE SKUTECZNIEJ DZIAŁAJĄCEGO W NASZEJ SZKOLE, A NASTĘPNIE PRZEKAZANA NA SUBKONTO KUBY W FUNDACJI GORĄCA CEGŁA.

Zachęcamy również rodziców i opiekunów naszych uczniów, mogących dodatkowo wesprzeć Kubę, do dokonywania bezpośrednich wpłat na konto Stowarzyszenia Wspólnie Skuteczniej.

Nr konta: PBS : 45 8642 1139 2013 3937 2569 0001 z dopiskiem „Kuba Szymaszek”.

Wspólnie możemy skutecznie poprawić jakość życia Kuby. Dzięki pomocy przy sfinansowaniu zaplanowanych operacji, umożliwimy Kubie osiągnięcie pełnej samodzielności i realizację jego sportowych marzeń. POMÓŻMY!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu – Helpiki

Previous Post
Next Post