Zbiórka artykułów higienicznych dla domu św. Brata Alberta

Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski naszej szkoły gorąco zachęcają wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w akcji organizowanej przez dębicki oddział Polskiego Czerwonego Krzyża.  

Ogłaszamy zbiórkę artykułów higienicznych na rzecz mieszkańców domu Brata Alberta w Dębicy. Najbardziej potrzebne rzeczy to mydła, szampony, przybory do golenia, dezodoranty, papier toaletowy, ręczniki papierowe, skarpety męskie. 

Aby zachęcić jak najwięcej osób Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Dębicy ogłasza konkurs na największą ilość zebranych darów. Szkoła, która zbierze najwięcej darów, otrzyma Puchar Prezesa Oddziału Rejonowego PCK! 

Okażmy po raz kolejny swoje dobro i empatię ! Wiemy, że los potrzebujących nie jest Wam obojętny i umiecie pomagać. Dołączcie do naszej zbiórki, pokażmy naszemu miastu, że  „Jedenastka” MA WIELKIE SERCE !  

 Zbiórka trwa do końca października. Dary proszę przynosić do wychowawców, którzy złożą je w gabinecie pedagoga. 

 Z góry dziękujemy za zaangażowanie!

Previous Post
Next Post