A ja lubię moją szkołę…

Zapraszamy do obejrzenia  nagrodzonych prac:

https://drive.google.com/file/d/1zh1vMoj6hDWSaPJrq4PlaRIrHyRlCajk/view

„…Ja już tęsknię i już czekam,
kiedy w szkolne drzwi zawitam
i usłyszę szkolny dzwonek
i z kolegą się przywitam […]
Przecież w szkole się zdobywa,
Najpiękniejszych wspomnień czas!”

/ Emilia, klasa IV /



    Trudno nie zgodzić się z autorką tych słów – wszyscy tęsknimy za powrotem do naszej ulubionej szkoły. Dały wyraz tej dziecięcej tęsknocie liczne prace plastyczne i literackie, które złożyli nasi Uczniowie w odpowiedzi na konkurs pod hasłem: „A ja lubię moją szkołę…”
Każda praca to zatrzymane w kadrze szkolne chwile, wspomnienia… nauczycieli, koleżanek i kolegów, ciekawych lekcji, zabawnych zdarzeń,
wspólnych zabaw  … Wszystkie zaś odzwierciedlają, jak bardzo Uczniowie lubią naszą Szkołę.
     Jak spośród tak licznych, kolorowych, twórczych prac wyłonić te zwycięskie? – Jury stanęło przed nie lada wyzwaniem.

Ostatecznie przyznano:

w kategorii klas I :

I miejsce:

Milena Matłok kl. I c
Gabriela Grabowska kl. I a
Oliwia Szacik kl. I b

II miejsce:
Alicja Buszek kl .I c
Karol Jasek kl. I c
Kajetan Czyż kl. I b

III miejsce:
Hanna Cieśla kl. I a
Julia Gwóźdź kl. I c
Oliwier Szerszeń kl. Ic
Karolina Ciszek kl. I a

Wyróżnienia specjalne:
Gabriela Kalita kl. I b
Magdalena Kalita kl. I b

Wyróżnienia:
Dawid Świerk kl. I a
Magdalena Knot kl. I b
Julia Jodłowska kl. I b
Aleks Zgoda kl. I a
Mateusz Pawłowski kl. I a
Maksymilian Rothbard kl. I a
Jga Pyzia kl. I c
Aleksandra Mazur kl. I a

w kategorii klas II :

I miejsce:
Maja Biduś kl. II c
Julia Przybysz kl. II c
Lidia Jurek kl. II c

II miejsce:
Julia Gawałkiewicz kl. II b

III miejsce:

Maria Czech kl. II b
Laura Bańdur kl. II b

Wyróżnienia:

Szymon Przywara kl. II b
Aleksandra Król kl. II b
Zuzanna Krzystyniak kl. II b
Eliza Cieśla kl. II b

w kategorii klas III :

I miejsce:
Emilia Nylec kl. III b

II miejsce:

Zuzanna Dybowska kl. III b
Karol Siop kl. III a

III miejsce:

Mikołaj Paniec kl. III c
Wiktor Kopeć kl. III a
Tymoteusz Rusin kl. III b

Wyróżnienia:

Julia Staszczak kl. III a
Laura Zgoda kl. III a

W kategorii klas IV- VIII Jury przyznało I miejsce ex aequo :
Antoniemu Cebuli kl. IV e
Michałowi Homelowi kl. VI b
Emilii Świętoń kl. IV a

Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy!

Poprzedni wpis
Następny wpis