Odkręćmy się dla Igi

Szkolne Koło Wolontariatu Helpiki i Samorząd Uczniowski zachęcają wszystkich uczniów

i nauczycieli do udziału w zbiórce nakrętek dla Igi.

Kontynuując pomoc dla naszej Igusi, postanowiliśmy zorganizować dla niej, tak już powszechną, zbiórkę nakrętek. Przypominamy, że mała Iga cierpi na nieuleczalną chorobę – artrogrypozę, zwichnięcie stawów biodrowych, przykurcze wyprostne kolan, stopy płaskokoślawe, przykurcze nadgarstków.

Wymaga ciągłej rehabilitacji, której miesięczny koszt wynosi około 2000 zł.

W myśl powiedzenia „Ziarnko do ziarnka, zbierze się miarka” – niewielkie, plastikowe zakrętki, które są śmieciem w niemal każdym domu, zebrane w jak największej ilości, mogą zdziałać cuda.

 Dlatego prosimy wszystkich uczniów, zachęćcie swoich domowników, znajomych, rodzinę i zbierajcie nakrętki! Dołóżcie swoje „ziarenko”, abyśmy po feriach mogli przekazać rodzicom Igi całą „miarkę pomocy”.

Zbiórka prowadzona jest do końca marca 2021r.  Zakrętki można zostawiać w szkole, na dolnym korytarzu przy specjalnie przygotowanym koszu. Ze względu na obostrzenia sanitarne, aktualnie obowiązujące w szkole, prosimy o przynoszenie nakrętek dopiero po 17 stycznia.

Serdecznie dziękujemy w imieniu Igi i jej Rodziców.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status