Udział w koncertach charytatywnych

W lutym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch koncertach charytatywnych. Pierwszym z nich był koncert „Anioły są takie ciche”, organizowany przez II. Liceum Ogólnokształcące w Dębicy. 13 lutego 2020 r. na scenie sali DK Mors wystąpili artyści, prezentując swoje talenty muzyczne, teatralne i sportowe. Zebrane środki przeznaczono na leczenie Ksawerego, chłopca zmagającego się z nowotworem.

Drugi koncert „Miłość dociera wszędzie”, którego celem była zbiórka pieniędzy na rzecz Gabrysia, chłopca walczącego z guzem mózgu, przygotowali uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 9. Podczas imprezy, która odbyła się 20.02.2020 r., zaprezentowali się utalentowani nastolatkowie, którzy śpiewem i tańcem umilili czas przybyłym gościom.

W pierwszym koncercie wzięło udział blisko 100 uczniów naszej szkoły, a w drugim 120. Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom, którzy tak licznie zgodzili się na wyjście i przeznaczyli środki na zakup biletów. Udział w koncertach pozwolił na duże wsparcie finansowe leczenia dwóch chorych chłopców. Dziękujemy za okazanie serca i hojności!

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status