Udział w koncertach charytatywnych

W lutym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch koncertach charytatywnych. Pierwszym z nich był koncert „Anioły są takie ciche”, organizowany przez II. Liceum Ogólnokształcące w Dębicy. 13 lutego 2020 r. na scenie sali DK Mors wystąpili artyści, prezentując swoje talenty muzyczne, teatralne i sportowe. Zebrane środki przeznaczono na leczenie Ksawerego, chłopca zmagającego się z nowotworem.

Drugi koncert „Miłość dociera wszędzie”, którego celem była zbiórka pieniędzy na rzecz Gabrysia, chłopca walczącego z guzem mózgu, przygotowali uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 9. Podczas imprezy, która odbyła się 20.02.2020 r., zaprezentowali się utalentowani nastolatkowie, którzy śpiewem i tańcem umilili czas przybyłym gościom.

W pierwszym koncercie wzięło udział blisko 100 uczniów naszej szkoły, a w drugim 120. Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom, którzy tak licznie zgodzili się na wyjście i przeznaczyli środki na zakup biletów. Udział w koncertach pozwolił na duże wsparcie finansowe leczenia dwóch chorych chłopców. Dziękujemy za okazanie serca i hojności!

Previous Post
Next Post