DZIEWCZĘTA NA VI MIEJSCU W WOJEWÓDZTWIE

Ostatni raz w tym roku szkolnym zaprezentowały się nasze zawodniczki w koszykarskich zmaganiach Igrzysk Mlodzieży Szkolnej, które odbyły się 6 marca 2020 r. w Krośnie. Drużyna SP 11 dzielnie walczyła w turnieju barażowym, którego stawką był awans do wielkiego FINAŁU PODKARPACIA. Po wyczerpujących meczach w których musieliśmy uznać wyższość rywalek ekipa Jedenastki uplasowała się na III miejscu, co ostatecznie daje naszej szkole bardzo wysokie, bo VI miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce.

Bilans punktów uczennic SP 11: 74 zdobyte i 102 stracone.

Mecze rozgrywano 4 x 8 minut.

Wyniki meczów:
SP 11 : SP 6 Przemyśl 37 : 60
SP 11 : SP 14 Krosno 37 : 42

Skład SP 11:
Aniela Bukowska (12 pkt.), Zuzanna Wołowiec (6 pkt.), Aleksandra Kowal (22 pkt.), Katarzyna Ligęska, Aleksandra Kramarczyk (24 pkt.), Kamila Nosal, Katarzyna Pudło (8 pkt.), Aleksandra Strózik, Natalia Przybysz, Karolina Orkisz (2 pkt.).

W zawodach nie mogły wziąć udziału Angelika Madura i Katarzyna Stachnik.
*w nawiasach liczba zdobytych punktów

Dziewczyny w drodze do VI miejsca w województwie zwyciężały w zawodach miejskich, powiatowych i rejonowych, zajęły II lokatę w fazie półfinałowej oraz uplasowały się na III miejscu dzisiejszego turnieju barażowego.

Drużyna Jedenastki wystartowała w 5 turniejach, rozegrała łącznie 14 meczów (11 wygranych, 3 przegrane) oraz uzyskała bilans punktów: 285 zdobytych i 209 straconych.

Podsumowanie zdobytych punktów we wszystkich turniejach koszykówki IMS 2019/2020:

Aniela Bukowska (56 pkt.), Zuzanna Wołowiec (31 pkt.), Aleksandra Kowal (48 pkt.), Katarzyna Ligęska (2 pkt.), Katarzyna Stachnik (7 pkt.), Aleksandra Kramarczyk (75 pkt.), Kamila Nosal (7 pkt.), Katarzyna Pudło (32 pkt.), Aleksandra Strózik (5 pkt.), Natalia Przybysz (5 pkt.), Karolina Orkisz (5 pkt.), Angelika Madura (12 pkt.)
*w nawiasach liczba zdobytych punktów.

GRATULUJEMY DZIEWCZYNY!

Previous Post
Next Post
welcome image