Mikołajki szkolne

Tradycją naszej szkoły jest kultywowanie pięknego zwyczaju, związanego z postacią Świętego Mikołaja. Również i w tym roku ulubiony święty wszystkich dzieci odwiedził naszą szkołę. Już od samego rana uczniowie edukacji wczesnoszkolnej nasłuchiwali dźwięku dzwonka Świętego… i w końcu przybył, w asyście swoich pomocników.

Podczas spotkania z Mikołajem dzieci z klas pierwszych i drugich przedstawiły inscenizację przygotowaną na tę szczególną okazję pt. „Dobro jest w nas”. Występ dzieci bardzo poruszył naszego wyjątkowego gościa, a łzy wzruszenia zakręciły się w jego oczach. Po przedstawieniu Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Było wiele śmiechu i radości.

6 grudnia był dniem pełnym pozytywnych wrażeń i emocji. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju! Wróć do nas za rok!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status