Mikołajki szkolne

Tradycją naszej szkoły jest kultywowanie pięknego zwyczaju, związanego z postacią Świętego Mikołaja. Również i w tym roku ulubiony święty wszystkich dzieci odwiedził naszą szkołę. Już od samego rana uczniowie edukacji wczesnoszkolnej nasłuchiwali dźwięku dzwonka Świętego… i w końcu przybył, w asyście swoich pomocników.

Podczas spotkania z Mikołajem dzieci z klas pierwszych i drugich przedstawiły inscenizację przygotowaną na tę szczególną okazję pt. „Dobro jest w nas”. Występ dzieci bardzo poruszył naszego wyjątkowego gościa, a łzy wzruszenia zakręciły się w jego oczach. Po przedstawieniu Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Było wiele śmiechu i radości.

6 grudnia był dniem pełnym pozytywnych wrażeń i emocji. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju! Wróć do nas za rok!

Previous Post
Next Post