MIKOŁAJKI Z KOSZYKÓWKĄ

MIKOŁAJKOWE ZAWODY W RZUTACH WOLNYCH DO KOSZA rozegrano w klasach IV- VIII oraz w grupach uczestniczących w sportowych zajęciach pozalekcyjnych. Rywalizacja odbyła się w dniach 9 – 13 grudnia 2019 r. Uczniowie wykonywali po 10 rzutów wolnych do kosza zawieszonego na wysokości 2,60 m z odległości 3 m. W konkurencji uczestniczyło 390 uczniów. Najlepszy wynik osiągnął Tymoteusz Parys, który trafiły do kosza 10 razy.

Wyniki rywalizacji:

Klasa IV b
I miejsce dziewcząt – Patrycja Garduła – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Mateusz Hayn – 6 celnych rzutów,

Klasa IV c
I miejsce dziewcząt – Katarzyna Sierosławska – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Oliwier Czajowski – 8 celnych rzutów,

Klasa V a
I miejsce dziewcząt – Oliwia Krasoń – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Kacper Kramarczyk – 6 celnych rzutów,

Klasa V b
I miejsce dziewcząt – Wiktoria Konieczny – 8 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Maksymilian Konieczny – 7 celnych rzutów,

Klasa V c
I miejsce dziewcząt – Nikola Krupa – 5 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Krystian Gawałkiewicz – 7 celnych rzutów,

Klasa V e
I miejsce dziewcząt – Zofia Krawczyk – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Bogumił Bukowski – 8 celnych rzutów,

Klasa VI a
I miejsce dziewcząt – Julia Majewska – 8 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Kamil Hodur – 5 celnych rzutów,

Klasa VI b
I miejsce dziewcząt – Gabriela Kufel – 8 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Jakub Falarz – 6 celnych rzutów,

Klasa VI e
I miejsce dziewcząt – Ewa Jedlińska – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – GrzegorzPas – 8 celnych rzutów,

Klasa VI f
I miejsce dziewcząt – Wiktoria Nowak – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Nataniel Tchorek – 7 celnych rzutów,

Klasa VI g
I miejsce dziewcząt – Weronika Nicoś – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Karol Tyrański – 5 celnych rzutów,

Klasa VII a
I miejsce dziewcząt – Patrycja Rowińska – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Krzysztof Szlachta – 6 celnych rzutów,

Klasa VII b
I miejsce dziewcząt – Maria Chęciek – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Adrian Tomasiewicz – 6 celnych rzutów,

Klasa VII c
I miejsce dziewcząt – Angelika Madura – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Miłosz Fudali – 6 celnych rzutów,

Klasa VII e
I miejsce dziewcząt – Martyna Kitrys – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Jan Strózik – 6 celnych rzutów,

Klasa VIII a
I miejsce dziewcząt – Katarzyna Ligęska – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Wróblewski Filip – 7 celnych rzutów.

Klasa VIII b
I miejsce dziewcząt – Katarzyna Stachnik – 8 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Tymoteusz Parys – 10 celnych rzutów.

Klasa VIII c
I miejsce dziewcząt – Zofia Kułakowska – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Igor Pas – 7 celnych rzutów.

SPORTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE:

UKS grupa I – Karol Rzeszuto – 6 celnych rzutów,
UKS grupa II – Cyprian Papaj – 6 celnych rzutów,
UKS grupa III – Rafał Nylec – 7 celnych rzutów,
UKS grupa IV – Weronika Konieczny – 7 celnych rzutów,
UKS grupa V – Oliwia Piwowar, Filip Żurowski – 5 celnych rzutów,
SKS – Kamila Nosal – 8 celnych rzutów,
LA – Amelia Gancarska – 8 celnych rzutów

GRATULUJEMY!

Poprzedni wpis
Następny wpis