BohaterON

W ramach projektu BohaterON w Twojej Szkole, ogólnopolskiej kampanii historycznej, w naszej szkole została przeprowadzona akcja pisania kartek dla Powstańców Warszawskich. Koordynatorem tej akcji była pani Anna Zielińska-Kloc. W ramach projektu 28.11.2019 w szkole odbyła się żywa lekcja historii. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia inscenizacji, dotyczącej Powstania Warszawskiego, wykonanej przez klasę 6f. Młodzi widzowie z zachwytem patrzyli na przedstawienie, w którym nie brakowało efektów dźwiękowych, oprawy muzycznej, a także dekoracji stworzonej przez szóstoklasistów. Spektakl dostarczył wiele niezapomnianych wrażeń i emocji. W pamięci narodowej Powstanie Warszawskie pozostało jako wspomnienie o braterstwie, bohaterstwie i poświęceniu, podobny efekt odniosło przedstawienie dla uczniów naszej szkoły.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status