BohaterON

W ramach projektu BohaterON w Twojej Szkole, ogólnopolskiej kampanii historycznej, w naszej szkole została przeprowadzona akcja pisania kartek dla Powstańców Warszawskich. Koordynatorem tej akcji była pani Anna Zielińska-Kloc. W ramach projektu 28.11.2019 w szkole odbyła się żywa lekcja historii. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia inscenizacji, dotyczącej Powstania Warszawskiego, wykonanej przez klasę 6f. Młodzi widzowie z zachwytem patrzyli na przedstawienie, w którym nie brakowało efektów dźwiękowych, oprawy muzycznej, a także dekoracji stworzonej przez szóstoklasistów. Spektakl dostarczył wiele niezapomnianych wrażeń i emocji. W pamięci narodowej Powstanie Warszawskie pozostało jako wspomnienie o braterstwie, bohaterstwie i poświęceniu, podobny efekt odniosło przedstawienie dla uczniów naszej szkoły.

Previous Post
Next Post