X Dzień Kariery

W czwartek, 24.10.2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Dniu Kariery pod hasłem „ To Twoja przyszłość ! Wybieraj świadomie i odpowiedzialnie!, zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 4 w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy.
Podczas prelekcji, odbywających się w ramach tegorocznej konferencji, zaproszeni goście dowiedzieli się, jakie zmiany nastąpiły w szkolnictwie zawodowym, czym należy kierować się przy wyborze szkoły ponadpodstawowej i jakie znaczenie w tym wyborze powinny mieć indywidualne zainteresowania, uzdolnienia i umiejętności. Zapoznali się także z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy.
Ważną częścią spotkania było rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu pt. ,, Praca moich marzeń”. Uczniowie naszej szkoły przygotowali prace w dwóch kategoriach: plastycznej i fotograficznej.
Miło nam poinformować, że wśród wielu uczniów z całego powiatu, biorących udział w konkursie, nagrodzonych zostało troje uczniów naszej szkoły.
Na podium, zajmując I miejsce, znalazła się uczennica klasy VIII c Katarzyna Stelmach , która w pięknych fotografiach przedstawiła swój wymarzony zawód. Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Stanoch z kl. VII e oraz Wojciech Poprawa z kl. VII b. Serdecznie gratulujemy!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status