X Dzień Kariery

W czwartek, 24.10.2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Dniu Kariery pod hasłem „ To Twoja przyszłość ! Wybieraj świadomie i odpowiedzialnie!, zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 4 w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy.
Podczas prelekcji, odbywających się w ramach tegorocznej konferencji, zaproszeni goście dowiedzieli się, jakie zmiany nastąpiły w szkolnictwie zawodowym, czym należy kierować się przy wyborze szkoły ponadpodstawowej i jakie znaczenie w tym wyborze powinny mieć indywidualne zainteresowania, uzdolnienia i umiejętności. Zapoznali się także z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy.
Ważną częścią spotkania było rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu pt. ,, Praca moich marzeń”. Uczniowie naszej szkoły przygotowali prace w dwóch kategoriach: plastycznej i fotograficznej.
Miło nam poinformować, że wśród wielu uczniów z całego powiatu, biorących udział w konkursie, nagrodzonych zostało troje uczniów naszej szkoły.
Na podium, zajmując I miejsce, znalazła się uczennica klasy VIII c Katarzyna Stelmach , która w pięknych fotografiach przedstawiła swój wymarzony zawód. Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Stanoch z kl. VII e oraz Wojciech Poprawa z kl. VII b. Serdecznie gratulujemy!

Previous Post
Next Post