I miejsce SP 11 Dębica

Finał Powiatowy XX Edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” odbył się 23 października 2019 r. na stadionie w Pustyni. Nasza szkoła zgłosiła do turnieju drużynę dziewcząt w kategorii wiekowej 2008-2009. W zawodach wzięło udział 11 młodych zawodniczek z „Jedenastki”. Nasza drużyna wywalczyła I miejsce i uzyskała prawo startu w finale wojewódzkim, który odbędzie się w kwietniu 2020 r.

Skład drużyny: Natalia Dyndor, Wiktoria Klimaszewska, Weronika Konieczny, Wiktoria Konieczny, Wiktoria Kopera, Maria Rubach, Amelia Rączka, Zuzanna Sidor, Julia Smutek, Zuzanna Stalec, Lilianna Szpara.

WYNIK MECZU FINAŁOWEGO:

SP 11 : SP PUSTKÓW 3 : 1

GRATULACJE!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status