UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

LEKKOATLETYCZNY FINAŁ POWIATU. TRZY ZŁOTE MEDALE DLA UCZNIÓW SP11

LEKKOATLETYCZNY FINAŁ POWIATU. TRZY ZŁOTE MEDALE DLA UCZNIÓW SP11

Pierwsze zawody roku szkolnego 2019/2020 odbyły się w Pustkowie-Osiedle, jak zawsze były to Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Dębickich Igrzysk Dzieci oraz Dębicich Igrzysk Młodzieży Szkolnej połączone z FINAŁEM POWIATU.

WYNIKI Igrzysk Dzieci:

Karol Rzeszuto w biegu na 60m z czasem 8.55 s.
I miejsce w mieście
I miejsce w powiecie.
Awans do FINAŁU WOJEWÓDZTWA.

Emilia Tyńska w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 37.50 m.
I miejsce w mieście
I miejsce w powiecie.
Awans do FINAŁU WOJEWÓDZTWA.

Wiktoria Kopera w biegu na 600 m z czasem 2.11.23 s.
II miejsce w mieście
III miejsce w powiecie.

Lena Pieczonka w biegu na 60 m z czasem 9.26 s.
III miejsce w mieście
III miejsce w powiecie.
Awans do FINAŁU WOJEWÓDZTWA.

Wyniki Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

Amelia Gancarska w skoku w dal z wynikiem 4.57 m.
I miejsce w mieście
I miejsce w powiecie.
Awans do FINAŁU WOJEWÓDZTWA.

Wojciech Falarz w biegu na 300 m z wynikiem 47.2 s.
I miejsce w mieście
III miejsce w powiecie.

Kinga Galik w biegu na 100 m z wynikiem 14.24 s.
II miejsce w mieście
II miejsce w powiecie.
Awans do FINAŁU WOJEWÓDZTWA.

Aniela Bukowska w skoku w dal z wynikiem 3.91m.
III miejsce w mieście
IV miejsce w powiecie.

Kinga Galik, Kamila Nosal, Aniela Bukowska, Amelia Gancarska w sztafecie 4×100 m.
II miejsce w mieście
II miejsce w powiecie.

W zawodach brali udział również:
Szymon Chmura bieg na 100 m, wynik 14.11 s.
Kacper Ragan bieg na 100 m, wynik 14.26 s.
Szymon Gleń bieg na 300 m, wynik 57 s.

Awans do FINAŁU WOJEWÓDZTWA IGRZYSK DZIECI uzyskali:
Aleksy Dąbrowski (skok wzwyż)
Lena Pieczonka (bieg na 60 m)
Karol Rzeszuto (bieg na 60 m)
Emilia Tyńska (rzut piłeczką palantową).

Awans do FINAŁU WOJEWÓDZTWA IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ uzyskały:
Kinga Galik (bieg na 100 m)
Amelia Gancarska (skoku w dal).

GRATULUJEMY wszystkim podopiecznym pani Alicji Marszałek i życzymy powodzenia w FINALE.

PARTNERZY SZKOŁY