.........
UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

*TALENTY 2019*

*TALENTY 2019*

Podczas uroczystej akademii “TALENTY 2019”, która odbyła się 18.06.2019 r. nagrody otrzymali najlepsi uczniowie “Jedenastki”, laureaci i finaliści przedmiotowych konkursów kuratoryjnych. Po raz kolejny nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w województwie pod względem liczby laureatów i finalistów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych.

Na gali “TALENTY 2018” uhonorowani zostali młodzi sportowcy z “Jedenastki” wraz z rodzicami. Nagrody z rąk pani dyrektor Alicji Prus za szczególne osiągnięcia sportowe otrzymały: Kinga Galik, Patrycja Rowińska, Martyna Słowik i Emilia Tyńska, która dodatkowo wyróżniona została przez redakcję Obserwatora Lokalnego.

Najważniejsze sukcesy sportowe nagrodzonych zawodniczek w roku szkolnym 2018/2019:

Kinga Galik

I miejsce w powiecie dębickim w 4-boju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci

IX miejsce w finale wojewódzkim w 4-boju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci

III miejsce indywidualnie w powiecie dębickim w 4-boju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci

I miejsce w powiecie dębickim w drużynowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci

I miejsce w rejonie w drużynowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci

V miejsce w finale wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci

V miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Dzieci Starszych w biegu na 100m

V miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Dzieci Starszych w skoku w dal

Martyna Słowik

I miejsce w powiecie dębickim w 4-boju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci

I miejsce w powiecie dębickim w mini koszykówkę w
ramach Igrzysk Dzieci

I miejsce w powiecie dębickim w mini piłkę ręczną w
ramach Igrzysk Dzieci

I miejsce w powiecie dębickim w drużynowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci

VI miejsce w województwie podkarpackim w mini koszykówkę w ramach Igrzysk Dzieci

VII miejsce w województwie podkarpackim w mini piłkę ręczną w ramach Igrzysk Dzieci

Patrycja Rowińska

III miejsce w województwie podkarpackim w pływaniu na 50 m stylem klasycznym w ramach Igrzysk Dzieci

Emilia Tyńska

I miejsce w powiecie dębickim w 4-boju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci

I miejsce w powiecie dębickim w mini koszykówkę w
ramach Igrzysk Dzieci

I miejsce w powiecie dębickim w mini piłkę ręczną w
ramach Igrzysk Dzieci

I miejsce w powiecie dębickim w rzucie piłeczką palantową w ramach Igrzysk Dzieci

I miejsce w powiecie dębickim w drużynowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci

IV miejsce w województwie podkarpackim w rzucie piłeczką palantową w ramach Igrzysk Dzieci

VI miejsce w województwie podkarpackim w mini koszykówkę w ramach Igrzysk Dzieci

VII miejsce w województwie podkarpackim w mini piłkę ręczną w ramach Igrzysk Dzieci

Podobne wpisy

PARTNERZY SZKOŁY