IV MIEJSCE UCZNIÓW SP11 W „BAW SIĘ RAZEM Z NAMI”

FINAŁ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W KONKURSIE „BAW SIĘ Z NAMI”. IV MIEJSCE UCZNIÓW SP11 DĘBICA.

Kolejny świetny występ odnotowali 14.06.2019 r. w Głogowie Małopolskim młodzi sportowcy z SP 11 urodzeni w roku 2009. Zespół SP11 brał udział w FINALE WOJEWÓDZTWA konkursu “Baw się z nami” rozgrywanym w ramach Igrzysk Dzieci. Były to ostatnie zawody w roku szkolnym 2018/2019. W rywalizacji wzięły udział najlepsze szkoły z naszego województwa, które zwyciężyły eliminacje miejskie, powiatowe i rejonowe. Zawodniczki i zawodnicy startowali w 7 konkurencjach. Drużyna SP11 wygrała zabawę: “Strzały na bramkę”.
Reprezentacja “Jedenastki” uplasowała się ostatecznie na IV pozycji w województwie. Jest to obok łyżwiarstwa szybkiego najlepszy wynik uczniów naszej szkoły w sportowej rywalizacji kończącego się właśnie roku szkolnego.

Zawodnicy Jedenastki mimo, iż znaleźli się tuż za strefą medalową otrzymali okazałe medale ufundowane przez panią dyrektor Alicję Prus.

Drużyna SP 11 wystąpiła w składzie:

Iwańska Kornelia
Rączka Amelia
Szpara Lilianna
Konieczny Weronika
Konieczny Wiktoria
Chmura Antoni
Kramarczyk Kacper
Królikowski Kryspin
Konieczny Maksymilian

Czekamy na ogłoszenie przez Podkarpacki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie ostatecznych wyników sportowej rywalizacji szkół podstawowych. Już dzisiaj wiadomo, że mijający rok szkolny w Igrzyskach Dzieci był dla naszych młodych sportowców rekordowy. Zbliżyliśmy się do 500 pkt. i jest szansa na to, iż znajdziemy się w gronie dziesięciu najlepszych szkół Podkarpacia. W ubiegłym roku uczniowie SP11 zgromadzili 413 pkt. i zajęli 13 miejsce w województwie na 606 sklasyfikowanych szkół. W roku szkolnym 2013/2014 z dorobkiem 13 pkt. zajmowaliśmy 416 lokatę w regionie.

GRATULUJEMY SERDECZNIE.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status