IV MIEJSCE UCZNIÓW SP11 W „BAW SIĘ RAZEM Z NAMI”

FINAŁ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W KONKURSIE „BAW SIĘ Z NAMI”. IV MIEJSCE UCZNIÓW SP11 DĘBICA.

Kolejny świetny występ odnotowali 14.06.2019 r. w Głogowie Małopolskim młodzi sportowcy z SP 11 urodzeni w roku 2009. Zespół SP11 brał udział w FINALE WOJEWÓDZTWA konkursu “Baw się z nami” rozgrywanym w ramach Igrzysk Dzieci. Były to ostatnie zawody w roku szkolnym 2018/2019. W rywalizacji wzięły udział najlepsze szkoły z naszego województwa, które zwyciężyły eliminacje miejskie, powiatowe i rejonowe. Zawodniczki i zawodnicy startowali w 7 konkurencjach. Drużyna SP11 wygrała zabawę: “Strzały na bramkę”.
Reprezentacja “Jedenastki” uplasowała się ostatecznie na IV pozycji w województwie. Jest to obok łyżwiarstwa szybkiego najlepszy wynik uczniów naszej szkoły w sportowej rywalizacji kończącego się właśnie roku szkolnego.

Zawodnicy Jedenastki mimo, iż znaleźli się tuż za strefą medalową otrzymali okazałe medale ufundowane przez panią dyrektor Alicję Prus.

Drużyna SP 11 wystąpiła w składzie:

Iwańska Kornelia
Rączka Amelia
Szpara Lilianna
Konieczny Weronika
Konieczny Wiktoria
Chmura Antoni
Kramarczyk Kacper
Królikowski Kryspin
Konieczny Maksymilian

Czekamy na ogłoszenie przez Podkarpacki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie ostatecznych wyników sportowej rywalizacji szkół podstawowych. Już dzisiaj wiadomo, że mijający rok szkolny w Igrzyskach Dzieci był dla naszych młodych sportowców rekordowy. Zbliżyliśmy się do 500 pkt. i jest szansa na to, iż znajdziemy się w gronie dziesięciu najlepszych szkół Podkarpacia. W ubiegłym roku uczniowie SP11 zgromadzili 413 pkt. i zajęli 13 miejsce w województwie na 606 sklasyfikowanych szkół. W roku szkolnym 2013/2014 z dorobkiem 13 pkt. zajmowaliśmy 416 lokatę w regionie.

GRATULUJEMY SERDECZNIE.

Previous Post
Next Post