ZŁOTE MEDALE DZIEWCZĄT W 4-BOJU LEKKOATLETYCZNYM I ZWYCIĘSTWO W POWIECIE DĘBICKIM

W dniu 13.05.2019 r. w Pustkowie-Osiedlu odbyły się zawody w 4-boju lekkoatletycznym dziewcząt z roczników 2006 i młodszych. Uczennice naszej szkoły wystartowały w składzie: Maja Adwent, Aniela Bukowska, Kinga Galik, Lena Pieczonka, Martyna Słowik, Emilia Tyńska. Drużyna z „Jedenastki” zdobyła 985 punktów, był to najlepszy wynik rywalizacji. W ramach II Dębickich Igrzysk Dzieci dziewczęta wywalczyły złoty medal, a w klasyfikacji powiatu dębickiego uplasowały się również na najwyższym stopniu podium.

Świetny występ zaliczyła podczas zawodów Kinga Galik, która pobiła rekord SP 11 w biegu na 60 m z czasem 8,77 s. Dotychasowy najlepszy rezultat należał do Amelii Gancarskiej, która w ubiegłym roku uzyskała wynik 8,91 s.

Drużyna dziewcząt z SP 11 pierwszy raz w historii zwyciężyła rywalizację powiatową, która daje im prawo startu 29 maja 2019 roku w Finale Województwa. Zawody odbędą się w Rzeszowie.

WIELKIE GRATULACJE!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status