Spektakl anglojęzyczny „Peter Black”

24 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spektaklu teatralnym „Peter Black”, przygotowanym przez Centrum Teatralne w Krakowie.
Przedstawienie opowiadało historię człowieka, który w ciągu jednego dnia stracił dosłownie wszystko. Bohater, zaczynając wszystko od zera, motywowany podstawowymi potrzebami ludzkimi, takimi jak jedzenie, sen, ciepło, praca, przyjaciele nauczył się cenić w życiu to, co naprawdę ważne.
Aktorzy grający w przedstawieniu mówili tylko w języku angielskim, a odgrywane przez nich postacie posługiwały się różnym akcentem i sposobem wymowy. Udział w spektaklu był świetną okazją do doskonalenia znajomości języka angielskiego oraz dostarczył naszym uczniom pozytywnych doświadczeń, związanych z nauką tego języka.

Previous Post
Next Post