Spektakl anglojęzyczny „Peter Black”

24 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spektaklu teatralnym „Peter Black”, przygotowanym przez Centrum Teatralne w Krakowie.
Przedstawienie opowiadało historię człowieka, który w ciągu jednego dnia stracił dosłownie wszystko. Bohater, zaczynając wszystko od zera, motywowany podstawowymi potrzebami ludzkimi, takimi jak jedzenie, sen, ciepło, praca, przyjaciele nauczył się cenić w życiu to, co naprawdę ważne.
Aktorzy grający w przedstawieniu mówili tylko w języku angielskim, a odgrywane przez nich postacie posługiwały się różnym akcentem i sposobem wymowy. Udział w spektaklu był świetną okazją do doskonalenia znajomości języka angielskiego oraz dostarczył naszym uczniom pozytywnych doświadczeń, związanych z nauką tego języka.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status