.........
UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

Wyniki kuratoryjnych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

Wyniki kuratoryjnych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019
PRZEDMIOT UCZEŃ KLASA TYTUŁ NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
Język polski Oliwia Opozda 8a laureatka p. Beata Cebula

p. Renata Dzięglewicz – Stefan

Julia Ragan laureatka p. Beata Cebula
Kacper Stefan laureat p. Beata Cebula

p. Renata Dzięglewicz – Stefan

Aleksandra Lula finalistka p. Beata Cebula

p. Renata Dzięglewicz – Stefan

Aleksandra Mielecka finalistka p. Beata Cebula
Zofia Zboch finalistka p. Beata Cebula
Martyna Krajciewicz 8b laureatka p. Danuta Szczudło
Jakub Pyzia 8e laureat p. Danuta Szczudło
Jakub Koziński 7b finalista p. Renata Dzięglewicz – Stefan
Piotr Góra 6e finalista p. Beata Cebula

p. Renata Dzięglewicz – Stefan

Język angielski Kacper Stefan 8a laureat p. Michał Jodłowski
Julia Ragan finalistka p. Michał Jodłowski
Martyna Krajciewicz 8b finalistka p. Anna Zielińska – Kloc

p. Krzysztof Pitera

Maksymilian Regner 8e laureat p. Barbara Wąsik
Bartłomiej Kicia 6e laureat p. Michał Jodłowski
Karol Krasoń finalista p. Michał Jodłowski
Język niemiecki Sabina Plata 8a laureatka p. Lidia Lula
Julia Ragan laureatka p. Lidia Lula
Kacper Stefan laureat p. Lidia Lula
Aleksandra Lula finalistka p. Lidia Lula
Zofia Zboch finalistka p. Lidia Lula
Dominika Czupich 8e laureatka p. Joanna Kania
Jakub Pyzia laureat p. Joanna Kania
Karol Krasoń 6e finalista p. Lidia Lula
Historia Jakub Badowski 8a finalista p. Beata Cebula
Kacper Stefan finalista p. Beata Cebula
Matematyka Borys Maciechowski 8a laureat p. Beata Strózik
Jakub Badowski finalista p. Beata Strózik
Julia Ragan finalistka p. Beata Strózik
Kacper Stefan finalista p. Beata Strózik
Fizyka Kacper Stefan 8a laureat p. Monika Parkitna
Chemia Kacper Stefan 8a laureat p. Barbara Tkacz
Julia Ragan finalistka p. Barbara Tkacz
Paweł Kulij 8e laureat p. Barbara Tkacz
Geografia Jakub Badowski 8a laureat p. Jolanta Kocaj
Kacper Stefan laureat p. Jolanta Kocaj
Filip Strzałka finalista p. Jolanta Kocaj

Podobne wpisy

PARTNERZY SZKOŁY