Uczennica SP 11 wystąpi w finale pływackich Igrzysk Dzieci

Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie opublikował oficjalne wyniki pływackich półfinałów rozegranych w ramach Igrzysk Dzieci. Nasi uczniowie startowali 22 marca 2019 r. na basenie „Nemo” Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie-Osiedlu.

Rewelacyjny rezultat uzyskała ?‍♀️Patrycja Rowińska?‍♀️ w klasyfikacji indywidualnej stylu klasycznego na dystansie 50 m. Uzyskała wynik 0:40.56. Zajęła III miejsce w półfinałach i wywalczyła awans do FINAŁU WOJEWÓDZTWA, który odbędzie się w kwietniu.

Bardzo blisko udziału w finale była ?‍♀️Jessica Grych?‍♀️ (indywidualnie) oraz drużyna dziewcząt. Sztafeta SP 11 uzyskała dwunasty czas wszystkich podkarpackich półfinałów, podobnie jak Jassica indywidualnie. Prawo startu w finale przypadło jednak mistrzowskiej sztafecie półfinału, który odbył się w Nowej Sarzynie oraz indywidualnie pierwszej zawodniczce półfinału rozegranego na basenie w Sanoku. Nasze dziewczyny ostatecznie sklasyfikowane zostały w sztafecie na lokatach XIII-XVI województwa podkarpackiego.

Skład sztafety dziewcząt (miejsca 13-16 w województwie):