FINAŁ WOJEWÓDZKI „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

FINAŁ WOJEWÓDZKI „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” – miejsca V – VIII dziewcząt w kategorii U-12.

5 kwietnia 2019 r. W Finale Województwa Podkarpackiego XIX Edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” wystartowała dziewczęca drużyna SP 11 w kategorii wiekowej U-12. Turniej odbył się w Tarnobrzegu. Po zwycięstwie w eliminacjach powiatowych drużyna dziewcząt z rocznika 2007-2008 przystąpiła do rywalizacji z dużym animuszem wygrywając bezapelacyjnie wszystkie mecze grupowe. W fazie ćwierćfinałowej nasze dziewczęta nieznacznie uległy, swoim koleżankom z Łańcuta, zajmując ostatecznie miejsca V-VIII.
Drużyna „Jedenastki” rozegrała 4 mecze ( 3 zwycięstwa, 1 porażka). Dziewczęta zdobyły 17 bramek, tracąc 6 goli.

WYNIKI MECZÓW:

Grupa
SP 11 : Olimp Stubno 5 : 0
SP 11 : SP Wiśniowa 4 : 1
SP 11 : SP Ulanów 7 : 2

Ćwierćfinał
SP 11 : Stal Łańcut 1 : 3

Skład SP 11:

Maja Adwent, Wiktoria Klimaszewska, Wiktoria Kopera, Maria Rubach, Zuzanna Sidor, Zuzanna Stalec, Martyna Słowik, Emilia Tyńska, Amelia Wójcik.

GRATULUJEMY.

* W tym roku z powodu choroby zawodniczek musieliśmy zrezygnować ze startu w tarnobrzeskim finale z drużyną dziewcząt z kategorii U-10.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status