.........
UKS Jedenastka
Sport
Zawody
ODDZIAŁ ZEROWY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY WYCIECZKI PÓŁKOLONIE KONKURSY OLIMPIJCZYCY LAUREACI FINALIŚCI ZAINWESTUJ NAJLEPIEJ W SWOJE DZIECKO Edukacja DBAMY O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UCZNIA

Awans uczniów „Jedenastki” do FINAŁU WOJEWÓDZTWA w biegach przełajowych

Awans uczniów „Jedenastki” do FINAŁU WOJEWÓDZTWA w biegach przełajowych

2 kwietnia 2019 r. w Pustyni, odbyły się zawody rejonowe w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wystartowało dwie drużyny dziewcząt i dwie chłopców z SP 11. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe: 2008 i młodsi – rywalizowali na dystansie 600 m, oraz urodzeni w latach 2006 – 2007 biegali na dystansie 800 m. Na wynik drużyny składała się suma miejsc zajętych przez 5 zawodników.

W drużynowej klasyfikacji rejonu zajęliśmy I miejsce (dziewczęta starsze) i II miejsce (dziewczęta młodsze) , a starsi chłopcy uplasowali się na III stopniu podium. Drużyna chłopców młodszych ukończyła rywalizację na miejscu VI.

Rewelacyjnie w klasyfikacji indywidualnej zaprezentował się Mateusz Pająk, który zajął I miejsce w biegu chłopców młodszych (uzyskał awans indywidualnie do zawodów finałowych).

Świetny indywidualny występ zaliczyła również Wiktoria Kopera, która zajęła II lokatę w zawodach dziewcząt młodszych (awansowała do finału razem z całą drużyną).

Skład najlepszej drużyny w rejonie (dziewczęta rocznik 2006-2007): *AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZTWA *

Pieczonka Lena (7 miejsce)
Mazur Maja (11 miejsce)
Słowik Martyna (13 miejsce)
Galik Kinga (15 miejsce)
Tyńska Emilia (24 miejsce)
Bała Izabela (32 miejsce)

Skład drugiej drużyny w rejonie (dziewczęta rocznik 2008 i młodsze): *AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZTWA*

Kopera Wiktoria (2 miejsce)
Gliwa Kornelia (9 miejsce)
Tworek Wiktoria (17 miejsce)
Rubach Maria (18 miejsce)
Klimaszewska Wiktoria (20 miejsce)

Skład trzeciej drużyny w rejonie (chłopcy rocznik 2006-2007):

Strózik Jan (7 miejsce)
Tomasiewicz Adrian (8 miejsce)
Wójcik Mateusz (20 miejsce)
Dąbrowski Aleksy (23 miejsce)
Gleń Szymon (28 miejsce)
Ziajor Miłosz (30 miejsce)
Chmura Szymon (pk)

Skład szóstej drużyny w rejonie (chłopcy rocznik 2008 młodsi):

Pająk Mateusz (1 miejsce)
Kula Mikołaj (31 miejsce)
Ragan Mateusz (34 miejsce)
Gałat Kacper (36 miejsce)
Kulas Maksymilian (38 miejsce)
Mika Jan (41 miejsce)

Dziewczęce zespoły z SP 11 oraz Mateusz Pająk indywidualnie wystartują 25 kwietnia 2019 r. w Pustyni w FINALE WOJEWÓDZTWA. Weźmie w nich udział 12 najlepszych drużyn z Podkarpacia z każdej kategorii oraz zawodnicy z trzech pierwszych miejsc indywidualnie.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA.

Podobne wpisy

PARTNERZY SZKOŁY