Awans uczniów „Jedenastki” do FINAŁU WOJEWÓDZTWA w biegach przełajowych

2 kwietnia 2019 r. w Pustyni, odbyły się zawody rejonowe w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wystartowało dwie drużyny dziewcząt i dwie chłopców z SP 11. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie kategorie wiekowe: 2008 i młodsi – rywalizowali na dystansie 600 m, oraz urodzeni w latach 2006 – 2007 biegali na dystansie 800 m. Na wynik drużyny składała się suma miejsc zajętych przez 5 zawodników.

W drużynowej klasyfikacji rejonu zajęliśmy I miejsce (dziewczęta starsze) i II miejsce (dziewczęta młodsze) , a starsi chłopcy uplasowali się na III stopniu podium. Drużyna chłopców młodszych ukończyła rywalizację na miejscu VI.

Rewelacyjnie w klasyfikacji indywidualnej zaprezentował się Mateusz Pająk, który zajął I miejsce w biegu chłopców młodszych (uzyskał awans indywidualnie do zawodów finałowych).

Świetny indywidualny występ zaliczyła również Wiktoria Kopera, która zajęła II lokatę w zawodach dziewcząt młodszych (awansowała do finału razem z całą drużyną).

Skład najlepszej drużyny w rejonie (dziewczęta rocznik 2006-2007): *AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZTWA *

Pieczonka Lena (7 miejsce)
Mazur Maja (11 miejsce)
Słowik Martyna (13 miejsce)
Galik Kinga (15 miejsce)
Tyńska Emilia (24 miejsce)
Bała Izabela (32 miejsce)

Skład drugiej drużyny w rejonie (dziewczęta rocznik 2008 i młodsze): *AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZTWA*

Kopera Wiktoria (2 miejsce)
Gliwa Kornelia (9 miejsce)
Tworek Wiktoria (17 miejsce)
Rubach Maria (18 miejsce)
Klimaszewska Wiktoria (20 miejsce)

Skład trzeciej drużyny w rejonie (chłopcy rocznik 2006-2007):

Strózik Jan (7 miejsce)
Tomasiewicz Adrian (8 miejsce)
Wójcik Mateusz (20 miejsce)
Dąbrowski Aleksy (23 miejsce)
Gleń Szymon (28 miejsce)
Ziajor Miłosz (30 miejsce)
Chmura Szymon (pk)

Skład szóstej drużyny w rejonie (chłopcy rocznik 2008 młodsi):

Pająk Mateusz (1 miejsce)
Kula Mikołaj (31 miejsce)
Ragan Mateusz (34 miejsce)
Gałat Kacper (36 miejsce)
Kulas Maksymilian (38 miejsce)
Mika Jan (41 miejsce)

Dziewczęce zespoły z SP 11 oraz Mateusz Pająk indywidualnie wystartują 25 kwietnia 2019 r. w Pustyni w FINALE WOJEWÓDZTWA. Weźmie w nich udział 12 najlepszych drużyn z Podkarpacia z każdej kategorii oraz zawodnicy z trzech pierwszych miejsc indywidualnie.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status