Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu podczas Dnia Otwartego w naszej szkole
W czwartek 7 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I. Organizatorzy chcieli pokazać dzieciom pięcio- i sześcioletnim, jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach popołudniowych między 16:00 a 19:00. Były gry, zabawy, konkursy, projekcje multimedialne, malowanie twarzy oraz wiele innych niespodzianek. Jedną z nich był udział w dniach otwartych członków Szkolnego Klubu Wolontariatu, którzy w dowcipny sposób, przebrani za zwierzątka i postacie z bajek pokazali, że szkoła to nie tylko nauka, ale też świetna zabawa. Wolontariusze serdecznie zaopiekowali się młodszymi kolegami i koleżankami , za co organizatorzy bardzo dziękują.

Previous Post
Next Post