Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu podczas Dnia Otwartego w naszej szkole
W czwartek 7 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I. Organizatorzy chcieli pokazać dzieciom pięcio- i sześcioletnim, jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach popołudniowych między 16:00 a 19:00. Były gry, zabawy, konkursy, projekcje multimedialne, malowanie twarzy oraz wiele innych niespodzianek. Jedną z nich był udział w dniach otwartych członków Szkolnego Klubu Wolontariatu, którzy w dowcipny sposób, przebrani za zwierzątka i postacie z bajek pokazali, że szkoła to nie tylko nauka, ale też świetna zabawa. Wolontariusze serdecznie zaopiekowali się młodszymi kolegami i koleżankami , za co organizatorzy bardzo dziękują.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status