Światowy Dzień Wody

25 marca 2019r. w Galerii Handlowej Raj odbyły się uroczyste obchody Światowego Dnia Wody oraz podsumowanie konkursu pod hasłem: ,,Nie zostawiajmy innych w tyle-woda dla wszystkich”. Organizatorami imprezy były Wodociągi Dębickie, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL w Dębicy. Na konkurs wpłynęły 24 prace techniczne, 97 prac plastycznych, 10 filmów,1 prezentacja reklamowa. Jak co roku, uczniowie naszej szkoły chętnie zaangażowali się w przygotowanie prac konkursowych, a wiele z nich zostało wyróżnionych.
Nagrodę w kategorii przedszkola otrzymała: Adrianna Pasek z Oddziału Przedszkolnego. W kategorii klas I-III nagrodzeni zostali:
Dominika Kochanowska, Julia Dubas, Adrianna Zgoda, Kacper Śledziewski, Filip Szczepanik
W kategorii klas IV-VIII nagrody otrzymali:
Natalia Garduła, Katarzyna Kurc, Karolina Parys, Karol Szczęch, Julia Majcher, Szymon Szewczyk, Patryk Medygrał, Oliwia Krupa, Martyna Sztorc, Weronika Nicoś, Kinga Wróblewska, Klara Podobińska, Karolina Machowska, Rafał Nylec.
Podczas części artystycznej wystąpiły uczennice naszej szkoły: Wiktoria Tworek, Jagoda Misiewicz oraz Julia Bukowska, które zaprezentowały utwory wokalne.

Previous Post
Next Post