Sukces dziewcząt – awans do zawodów barażowych w szczypiorniaka

Po raz kolejny drużyna „Jedenastki” rewelacyjnie zaprezentowała się w zawodach piłki ręcznej. Tym razem świetnie walczyła w półfinale wojewódzkim, który rozegrany został 5.03.2019 r. w Radomyślu Wielkim. W turnieju w ramach Igrzysk Dzieci nasza drużyna rozegrała 2 mecze w których odniosła pewne zwycięstwa. Bilans bramek: 14 zdobytych, 5 straconych. Do końcowej tabeli zaliczony został rezultat meczu z etapu rejonowego w krórym dziewczyny uległy Szkole Podstawowej z Radomyśla Wielkiego. Zespół SP 11 zajął II lokatę, która ostatecznie daje naszej szkole awans do turnieju barażowego w którym powalczymy o udział w finale województwa.

Dziewczyny osiągnęły najlepszy wynik w szczypiorniaka w historii startów „Jedenastki” w rywalizacji sportowej szkół podstawowych. Nasza szkoła jest już w gronie siedmiu najlepszych drużyn Podkarpacia.

Wyniki meczów:

SP 11 : SP Zbydniów 7 : 5

SP 11 : SP 5 Nisko 7 : 0

SP 11 : SP Radomyśl Wlk. 2 : 15 (wynik z etapu rejonowego)

Skład SP 11:
Maja Adwent, Patrycja Babik, Izabela Bała, Aniela Bukowska, Aleksandra Kowal, Hanna Krawiec, Magdalena Kutrzuba, Weronika Kuriata, Oliwia Krupa, Angelika Madura, Natalia Przybysz, Natalia Skruch, Martyna Słowik, Emilia Tyńska, Zuzanna Wołowiec.

Turniej barażowy odbędzie się 15.03.2019 r. w Radomyślu Wielkim. W zawodach obok naszej szkoły weźmie udział Szkoła Podstawowa z Przecławia (mistrz województwa z ubiegłego roku) oraz dwa zespoły z drugich miejsc z pozostałych półfinałów.

Gratulujemy dziewczyny.

Previous Post
Next Post