Rusza rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny

SEMESTR LETNI ZAJĘĆ
DZIECIĘCEGO UNIWERSYTETU TECHNICZNEGO.

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza ogłasza nabór na bezpłatne zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Dębicy.
Zapisy online na stronie internetowej www.dolina-wiedzy.pl/dut rozpoczynają się 25 lutego o godzinie 10.00 i trwają do 4 marca 2019 do godziny 23.59.59.
Na zajęcia w Dębicy mogą się rejestrować wyłącznie uczniowie szkół podstawowych w wieku 7-12 lat mieszkający na terenie powiatu dębickiego.
Semestr letni obejmuje cztery spotkania od marca do czerwca, wykłady odbywają się w jedną sobotę miesiąca w Domu Kultury Kosmos. Zajęcia trwają godzinę i poruszają naukowe zagadnienia z wybranych dziedzin. W tym semestrze studenci Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego dowiedzą się skąd płynie prąd, poznają historię ognia i jego tajemnice, spróbują odkryć i poznać to czego nie widać oraz przekonają się, że świat z filmów science fiction nie jest taki odległy jakby mogło się wydawać.
Zasady i poszczególne etapy rejestracji dostępne są na stronie organizatora (zakładka Rejestracja).
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: info@dolina-wiedzy.pl lub pod nr tel. 17 888 60 03.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status