JEDENASTKA KOLEJNY RAZ NAJLEPSZA W POWIECIE W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT

Zawody odbyły się 7 lutego 2019 r. w Pilźnie. Drużyna dziewcząt z roczników 2003-2005 rywalizowała w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięło udział 4 najlepsze szkoły, które zwyciężyły eliminacje gminne powiatu dębickiego. Zespół „Jedenastki” wygrał wszystkie spotkania i uplasował się na I miejscu w powiecie. Przed kilkoma tygodniami najlepszymi szczypiornistkami naszego powiatu okazały się dziewczęta z roczników 2006 i młodsze.

Bilans bramkowy SP 11: 22 gole zdobyte i 12 goli straconych.

Skład „Jedenastki”:
Izabela Dąbrowska, Izabella Furgał, Martyna Furgał, Martyna Josypów, Aleksandra Kołeczek, Paulina Kozińska, Aleksandra Kramarczyk, Karolina Medygrał, Katarzyna Pudło, Julia Ragan, Aleksandra Strózik, Caroline Zarzeczny, Aleksandra Żurek.

Wyniki meczów:
SP 11 : SP Czarna 6 : 3
SP 11 : SP Pilzno 5 : 3
SP 11 : SP Żyraków 11 : 6

Dziewczęta uzyskały prawo startu w etapie rejonowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się już 6 marca 2019 r. w Radomyślu Wielkim.
Pięć dni wcześniej (1 marca 2019 r.) na tej samej sali gimnastycznej w półfinale województwa Igrzysk Dzieci powalczą nasze młodsze dziewczęta.

GRATULUJEMY i życzymy powodzenia

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status