Zawody w rzutach wolnych do kosza

MIKOŁAJKOWE ZAWODY W RZUTACH WOLNYCH DO KOSZA rozegrano w klasach IV- VIII w dniach 3 – 7 grudnia 2018 r. Uczniowie wykonywali po 10 rzutów wolnych do kosza zawieszonego na wysokości 2,60 m z odległości 3 m. W rywalizacji uczestniczyło 122 uczniów. Najlepszy wynik osiągnęły Amelia Gancarska i Izabela Osak, które trafiły do kosza 9 razy.

Wyniki rywalizacji:

Klasa IV a
I miejsce dziewcząt – Amelia Pycia – 5 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Kacper Kramarczyk – 5 celnych rzutów,

Klasa IV b
I miejsce dziewcząt – Lilianna Szpara – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Maksym Dąbrowski – 7 celnych rzutów,

Klasa IV c
I miejsce dziewcząt – Julia Jędrzejczyk – 5 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Jakub Rzeczycki – 5 celnych rzutów,

Klasa IV e
I miejsce dziewcząt – Aleksandra Zgoda – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Mikołaj Kula – 8 celnych rzutów,

Klasa V a
I miejsce dziewcząt – Amelia Wójcik – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Kacper Wójcik – 5 celnych rzutów,

Klasa V b
I miejsce dziewcząt – Weronika Kuriata – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Julian Cebula – 7 celnych rzutów,

Klasa V e
I miejsce dziewcząt – Maja Adwent – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Karol Persak – 6 celnych rzutów,

Klasa V f
I miejsce dziewcząt – Zuzanna Stalec – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Karol Wójcik – 7 celnych rzutów,

Klasa V g
I miejsce dziewcząt – Emilia Tyńska – 8 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Maciej Bańdur – 7 celnych rzutów,

Klasa VI a
I miejsce dziewcząt – Karolina Orkisz – 8 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Karol Knot – 8 celnych rzutów,

Klasa VI b
I miejsce dziewcząt – Patrycja Strzyż – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Karol Kujda – 6 celnych rzutów

Klasa VI c
I miejsce dziewcząt – Izabela Osak – 9 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Adam Dobranowski – 7 celnych rzutów,

Klasa VI e
I miejsce dziewcząt – Natalia Nizińska – 6 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Fabian Strzałka – 6 celnych rzutów,

Klasa VII a
I miejsce dziewcząt – Zuzanna Barszcz – 5 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Bartosz Wrona – 8 celnych rzutów,

Klasa VII b
I miejsce dziewcząt – Emilia Tabasz – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Michał Ślusarczyk – 7 celnych rzutów,

Klasa VII c
I miejsce dziewcząt – Amelia Gancarska – 9 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Igor Pas – 5 celnych rzutów,

Klasa VIII a
I miejsce dziewcząt – Oliwia Opozda – 7 celnych rzutów,
I miejsce chłopców – Maksymilian Dziurzyński – 7 celnych rzutów.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status