Szlachetna paczka

Dziękujemy za wielkie serce!
Dzięki Wam – drodzy rodzice, uczniowie i nauczyciele oraz ludziom, którzy w podobny sposób rozumieją i czują, czym jest prawdziwa uważność i otwartość na drugiego człowieka, podczas Wielkiego Finału XVIII edycji Szlachetnej Paczki mądra pomoc dotarła do tysięcy potrzebujących!
W tym roku, już po raz kolejny, wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. W Polsce projekt jest realizowany od 2001 roku przez Stowarzyszenie Wiosna. Nasza szkoła objęła pomocą potrzebującą rodzinę z najbliższego otoczenia. Zebraliśmy artykuły spożywcze, środki czystości, pościel, ręczniki, artykuły szkolne, zabawki i odzież. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom: rodzicom, uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do zebrania tak dużej ilości darów. Wsparcie materialne, ale także nadzieja i wiara w ludzką dobroć, trafiły do tych najbardziej potrzebujących. Paczki, które przygotowaliśmy, były warte dużo więcej, niż rzeczy do nich zapakowane. To dzięki Wam – darczyńcom, w pewnej rodzinie zagościła radość i przekonanie, że nikt na świecie nie jest sam.
Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność i dobro.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status