Policjant na straży praw człowieka

W piątek 7.12.2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie plastycznym „Policjant na straży praw człowieka”. Konkurs, którego współorganizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, skierowany był do dzieci ze szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi oraz placówek specjalnych województwa podkarpackiego. Podobnie jak w roku ubiegłym celem konkursu była edukacja i popularyzowanie wśród uczniów wiedzy na temat praw i wolności człowieka, a także pracy policjantów w tym zakresie. Przedsięwzięcie to było jednym z elementów projektu „Mała Sztuka – Wielkie Sprawy”.
Prace konkursowe oceniano w dwóch kategoriach – klasy I – III oraz klasy IV – VI szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi i placówek specjalnych. Spośród 110 prac konkursowych jury wybrało 6 najlepszych i 2 wyróżniło.
Miło nam poinformować, że w kategorii klas I – III laureatami zostali uczniowie naszej szkoły:
I miejsce zajął Filip Zagórski z kl. I b, natomiast III miejsce przyznano Antoniemu Balińskiemu z kl. I a.

Serdecznie gratulujemy!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status