VI e w RDN Małopolska

26 października 2018r. uczniowie klasy VI e naszej szkoły zwiedzili siedzibę Radia RDN Małopolska w Tarnowie, które nadaje całodobowy program dla słuchaczy z województwa małopolskiego i podkarpackiego. Dzięki wizycie dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda praca w radiu „od kuchni”. Uczniowie dowiedzieli się, jak wyposażone jest studio radiowe, jak powstaje audycja oraz czy praca w radiu jest ciekawa. Każdy z uczniów mógł również wejść do studia i powiedzieć kilka słów do mikrofonu.
Ogromną niespodzianką dla uczniów było spotkanie z Panią Beatą Szydło, wiceprezesem Rady Ministrów oraz przewodniczącą Komitetu Społecznego Rady Ministrów, a w latach 2015-2017 Prezesem Rady Ministrów, która udzieliła wywiadu w siedzibie radia. Pani Premier znalazła chwilę czasu na rozmowę i wspólne pamiątkowe zdjęcie z uczniami.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status