Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne – 7 medali uczniów Jedenastki

Pierwszy dzień – Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych – 7 medali uczniów „Jedenastki”. Awans Emilki Tyńskiej i Maćka Króla do FINAŁU WOJEWÓDZTWA.

W dniu 19.08.2018 r. na stadionie w Pustkowie Osiedlu odbyły się Powiatowe Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci połączone z II Dębickimi Igrzyskami Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 15 zawodników. Rywalizacja toczyła się w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 600 m dziewcząt i 1000 m chłopców, skok w dal, rzut piłeczką palantową. W klasyfikacji szkół z Dębicy reprezentacja „Jedenastki” zdobyła: 1 złoty medal (Emilia Tyńska – rzut piłeczką palantową), 3 srebrne krążki (Maciej Król – bieg na 60 m, Kacper Podraza – skok w dal i Izabela Bała – bieg na 600 m) oraz 1 brązowy medal (Kinga Galik – skok w dal). W klasyfikacji powiatowej na najwyższym stopniu podium stanęła Emilia Tyńska, która okazała się bezkonkurencyjna w rzucie piłeczką palantową, zaś z ze srebrnym medalem rywalizację w biegu na 60 m ukończył Maciej Król.