Drugi dzień – Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych

Drugi dzień – Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych – złoto medal Mai Wnęk, srebrny medal Aleksa Dąbrowskiego – AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZTWA.

W dniu 19 września 2018 r. odbyły się lekkoatletyczne zawody w skoku wzwyż w ramach II Dębickich Igrzysk Dzieci połączone z finałem powiatu dębickiego. Maja Wnęk uzyskała świetny wynik (120 cm) zdobyła złoty medal w klasyfikacji szkół dębickich oraz złoty medal w rywalizacji powiatowej, a Aleksy Dąbrowski zdobył srebrny medal DID i srebro w powiecie z wynikiem 130 cm. Bardzo dobry występ zaliczyły też w zawodach Aniela Bukowska i Aleksandra Kowal, które uplasowały ex aequo na drugim miejscu DID i drugim w powiecie.

W zawodach skoku wzwyż bardzo dobrze zaprezentowali się nasi starsi uczniowie z rocznika 2004, którzy rywalizowali w rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Julia Ragan po emocjonującym konkursie zajęła ex aequo II miejsce w mieście i powiecie, uzyskała ten sam wynik, co zwyciężczyni konkursu – 130 cm. Równie interesujący był pojedynek naszego Mistrza Województwa sprzed dwóch lat. Mikołaj Kolbusz po bardzo dzielnej walce musiał uznać wyższość swoich starszych o dwa lata rywali i wyrównując swój rekord życiowy (135 cm) uplasował się na III miejscu w klasyfikacji miejskiej oraz powiatowej.

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status