Wyróżnienie w VII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

W dniu 15 .06 .2018r uczennica naszej szkoły Martyna Josypów z kl 7 b wzięła udział w VII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki „Dziecięcej i Młodzieżowej” w Głogowie Małopolskim i uzyskała wyróżnienie w kategorii solistów klas VII i I- III Gimnazjum . Nie jest to jej jedyne osiągnięcie artystyczne w ostatnim czasie. Martyna jest półfinalistką 23 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki ” Wygraj Sukces” oraz reprezentowała naszą szkołę na dwóch prestiżowych festiwalach ” XI Międzynarodowym Konkursie Piosenki ” Piosenki Naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej” oraz XXIX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Regionalnej i Patriotycznej ” Polonia Semper Fidelis” – Dębica 2018
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Previous Post
Next Post