Wyróżnienie w VII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

W dniu 15 .06 .2018r uczennica naszej szkoły Martyna Josypów z kl 7 b wzięła udział w VII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki „Dziecięcej i Młodzieżowej” w Głogowie Małopolskim i uzyskała wyróżnienie w kategorii solistów klas VII i I- III Gimnazjum . Nie jest to jej jedyne osiągnięcie artystyczne w ostatnim czasie. Martyna jest półfinalistką 23 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki ” Wygraj Sukces” oraz reprezentowała naszą szkołę na dwóch prestiżowych festiwalach ” XI Międzynarodowym Konkursie Piosenki ” Piosenki Naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej” oraz XXIX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Regionalnej i Patriotycznej ” Polonia Semper Fidelis” – Dębica 2018
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Poprzedni wpis
Następny wpis
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status