Finał Województwa w Pływaniu

W dniu 28 maja 2018 r. w Krośnie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Pływaniu. Dziewczęta z naszej szkoły startowały drużynowo w sztafecie pływackiej 6×25. Był to debiut naszej reprezentacji w zawodach na tym szczeblu.

Ekipa z „Jedenastki” zajęła XI miejsce w województwie uzyskując tym samym najlepszy wynik naszej szkoły w pływaniu w ramach Igrzysk Dzieci. Pechowo start w zawodach ułożył się dla naszej faworytki do miejsca na podium na 50 m stylem klasycznym. Maja Adwent doznała urazu na rozgrzewce i nie mogła wystartować w swojej koronnej konkurencji, została sklasyfikowana mimo wszystko na wysokim X miejscu.

Dziewczęta wystąpiły w składzie:
Adwent Maja, Mazur Maja, Boratyn Aleksandra, Rowińska Patrycja, Więckowska Jessica, Potyrała Aleksandra.

Klasyfikacja indywidualna

50 m stylem klasycznym:
Maja Adwent z czasem 0:41,22, który uzyskała w półfinale w Pustkowie zajęła X miejsce w województwie.

50 m stylem dowolny:
Patrycja Rowińska z czasem 0:36,43, który uzyskała w półfinale w Pustkowie zajęła XIX miejsce w województwie.

Jessica Więckowska z czasem 0:39,56, który uzyskała w półfinale w Pustkowie zajęła XL miejsce w województwie.

50 m stylem grzbietowym:
Maja Mazur z czasem 0:43,41, który uzyskała w półfinale w Pustkowie zajęła XVI miejsce w województwie.

Aleksandra Potyrała z czasem 0:47,45, który uzyskała w półfinale w Pustkowie zajęła XXIII miejsce w województwie.

Aleksandra Boratyn z czasem 0:49,18, który uzyskała w półfinale w Pustkowie zajęła XXX miejsce w województwie.

GRATULUJEMY!

Previous Post
Next Post
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status